BIP Szkoły Podstawowej im. Ziemi Suskiej w Babiętach Wielkich

Instrukcja korzystania z Biuletynu Informacji Publicznej

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ziemi Suskiej
w Babiętach Wielkich znajduje się menu podmiotowe, menu przedmiotowe i okno SZUKAJ. 

 

Menu podmiotowe zawiera odnośniki do dokumentów pogrupowanych według struktury organizacyjnej Szkoły Podstawowej im. Ziemi Suskiej w Babiętach Wielkich.

 

Menu przedmiotowe zawiera odnośniki do dokumentów pogrupowanych według kryteriów merytorycznych, obejmujących swoim zakresem kompetencje szkoły. 

 

Okno SZUKAJ służy do wyszukania potrzebnych informacji na stronach BIP. Osoba korzystająca z wyszukiwarki powinna wpisać w okno - znajdujące się na każdym poziomie Biuletynu - wyraz lub frazę, a następnie nacisnąć przycisk "szukaj". System przeszuka bazę danych i pokaże wynik.

 

Dokumenty umieszczone w Biuletynie dostępne są z poziomu Menu podmiotowego, Menu przedmiotowego, Wyszukiwarki. Klikając w jeden z aktywnych elementów użytkownik zostaje przeniesiony na podstronę, gdzie znajdują się dokumenty przyporządkowane do konkretnego elementu Menu. Klikając w kolejne podkatalogi przechodzimy do konkretnych dokumentów. Niektóre dokumenty zawierają Załączniki, które otwieramy poprzez kliknięcie w ich nazwę.